0

МГ-2, Гачок з фіксатором

Крюк с фикстором

Характеристики

Руйнівне навантаження - 2000 кгс.
Робоче навантаження - 1000 кгс.
Ціна 27,00 грн.
Опис

Крюк литий з вушком і фіксатором застосовується в вантажопідйомних, тягових, зачепних та утримуючих пристроях. Виготовлений методом лиття, гак має більшу міцність, ніж гачки, виготовлені зі сталевого прокату. Литий гак неможливо розігнути, а форма передбачає додатковий запас міцності. Вушко є частиною гака, а не окремого елемента, який був приварений або прикріплений, таким чином, відсутні місця вигинів або зварювання, що могло б послабити конструкцію.

Крюк обладнаний фіксатором, який дозволяє швидко, а найголовніше надійно закріпити гак за вантааж аюо відповідні . Підпружинений фіксатор також не дозволить гака вислизнути з зацепа, в разі послаблення стропи, каната або ланцюга.

Даний гак можна використовувати з текстильними стрічками, ременями, тросами, канатами, ланцюгами, мотузками і стропами.

При користуванні литими гаками з фіксатором пам'ятайте:

- перед використанням необхідно проводити обов'язковий візуальний контроль на наявність деформацій і тріщин.

- не використовуйте гаки, що мають розігнутий кінець, або якщо його кінець зігнутий більш ніж на 10 ° від площини гака, або має будь-які інші деформації.

- заборонено підвішувати вантаж до гака зазначеними на малюнку шляхом

Крюк з фіксатором.

- якщо фіксатор має пошкодження або нещільно прилягає до кінця гака - відремонтуйте фіксатор, в іншому випадку використовувати гак заборонено, тому що ослаблення каната або стропа, може привести до його подальшого зісковзуванню з гака.