0

МГ-5, Гачок з фіксатором

Характеристики

Руйнівне навантаження - 5000 кгс.
Робоче навантаження - 2500 кгс.
Ціна 54,00 грн.
Опис

Гачок з фіксатором застосовується при виробництві буксирувальних ременів і тросів. Відмінність від класичних вантажних гачків з фіксатором полягає в подовженою формі гачка. Така форма дозволяє більш зручно зачіпати його за буксирувальні петлі автомобілів, особливо якщо їх діаметр невеликий, як це буває у деяких моделей легкових автомобілів. Наявність язичка-фіксатора створює разом з тілом гака замкнутий контур, що гарантує надійне кріплення буксирувального тросу при його ослабленні та ривках під час буксирування.

Гачок виготовлений методом лиття, завдяки чому має підвищену міцність. Але крім цього він є одним цілим з вушком для кріплення троса, поліестерової або пропіленової стрічки. Отвір має округлу форму, забезпечуючи рівномірний розподіл навантаження на стрічку, без надмірних вигинів, що сприяє підвищенню терміну служби буксирувального ременя.

Купити буксирувальний гачок з фіксатором оптом і в роздріб ви можете в будь-який час, зв'язавшись з нашими менеджерами. Телефонуйте, і ми обов'язково домовимося!