0

ШЕ-8, Шнур еластичний, плетений

Характеристики

Матеріал обплетення - поліестер.
Серцевина - латексні нитки (1 сорт)
Діаметр - близько 8 мм
Колір чорний
Увага!
Стандартна намотка шнура по 50м
Котушка - оплачується окремо!
Ціна 22,00 грн.
Опис

Шнур еластичний плетений (трос еластичний або гумка кругла), має досить широкий діапазон сфер застосування. Основні серед них вантажоперевезення, різні атракціони, спорт. У сфері вантажоперевезень гумка дуже часто вживається як еластичний трос тенту, за допомогою якого дуже легко зафіксувати тент, при цьому за рахунок постійного натягу шнура, тент буде постійно притиснутий до бортів, і не буде бовтатися. Також дуже часто з гумових шнурів виготовляють гумки для тачок, візків або багажників. Серед різноманіття подібного роду гумок, найбільш довговічними і якісними є гумки саме з багатожильної серцевиною в поліестерової оплетке. Дані гумки можуть застосовуватися для стягування вантажів невеликої ваги, до багажників на дахах легкових автомобілів. Однак пам'ятайте, що для перевезення вантажів середньої і важкої вагових категорій, найбільш надійним буде застосування стяжних ременів, які ви також можете купити на нашому підприємстві. Багажні шнури, виготовлені з нашого гумового шнура, будуть дуже зручні власникам велосипедів з багажниками, а також людям, яким часто доводиться користуватися тачками або візками для перевезення речей і невеликої кількості вантажів.

У сфері атракціонів, гумовий шнур може застосовуватися для батутів з гумками, при відповідних заходи безпеки і всіх необхідних розрахунків.

У сфері спорту та фітнесу гумка може застосовуватися для виробництва різного роду еспандерів з гумками, тренажерів заснованих на гумових шнурах, а також для обважнення або полегшення ваги спортсмена при виконанні вправ з власною вагою (підтягування, віджимання та інші).

Завдяки своїй багатожильної серцевині, що становлять основу шнура має більше можливості для розтягування, ніж Одножильна або двожильний гумка, виконана з гуми круглого або прямокутного перерізу, яка вже після перших застосувань може отримати пошкодження у вигляді тріщин, які досить швидко приведуть до розриву. В нашій гумці, завдяки тому, що жили не залежні один від одного, навіть в разі розриву декількох жив, загальна працездатність шнура не постраждає. Щільна поліестерова ж обплетення, завдяки винятковим властивостям поліестеру, і надійному плетіння, дозволить зберегти серцевину від впливу зайвого тертя і розтягування.

Наше підприємство здійснює оптовий та роздрібний продаж гумового шнура, а також здійснює доставку по всій території України, фірмами поштових перевезень. Наші менеджери з радістю допоможуть вам у виборі та купівлі гумки потрібного вам діаметра.