0

ШМ-8, Шнур (Поліамід) еластичний, плетений

Характеристики

Матеріал обплетення - поліамідна мононить.
Серцевина - латексні нитки (1 сорт)
Діаметр - близько 8 мм.
Колір чорний
підвищена зносостійкість
Увага!
Стандартна намотка шнура по 50м
Котушка - оплачується окремо!
Ціна 23,00 грн.
Опис

Шнур плетений еластичний ШМ-8 являє собою шнур круглого перетину, діаметром 8 мм. В основі шнура знаходяться латексні жили, а роль захисної зовнішньої оболонки виконує поліамідна мононить.

Латексні нитки що складають основу шнура, володіють такими характеристиками як довговічність, м'якість і еластичність, латексні нитки витривалі до «втоми», що забезпечує тривалий термін служби, крім того латексна серцевина володіє відмінними показниками еластичності і стійкості до багаторазових циклів розтягування і деформації при широкому діапазоні температур довкілля.

Зовнішня оплетка, виконана з поліамідної мононити, захищає латексні жили від механічних пошкоджень. Поліамід має підвищену зносостійкість, стійкий до стирання і деформацій, а також не боїться ультрафіолетових променів. Обшивка з поліамідної мононити має більшу зносостійкість ніж обплетення, виготовлена ​​із застосуванням поліпропілену. Обшивка з поліпропіленового волокна або ниток має дуже не тривалий термін експлуатації через схильності впливу ультрафіолету, а також низькою стійкості до стирання.

Завдяки високим експлуатаційним характеристикам матеріалів з яких ми виготовляємо еластичний шнур, він може бути застосований в дуже широкому спектрі галузей. Дуже часто його застосовують для кріплення автомобільних тентів, розтяжки банерів, натягу тентових конструкцій, для виготовлення багажного еластичного шнура (шнур для візків, еспандерів). Шнур відмінно підійде для використання в атракціонах (батути з гумками і ін.).

Купити шнур еластичний нашого виробництва, це купити якісний продукт за розумні гроші! Телефонуйте нашим менеджерам, і вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання!