0

СТ-55, Стрічка текстильна

Характеристики

Граничне навантаження - 3000 кгс. (DaN)
Ширина - 48 мм ± 2 мм.
Колір - помаранчевий.
Ціна 14,80 грн.
Опис

Застосування

Стрічка поліестерова - текстильна стрічка, що застосовується для виготовлення стяжних ременів, текстильних стрічкових стропів, буксирувальних ременів, ременів автовозів.

іконка сертифіката ТУ

Сертифікат якості ТУ

Зображення Текстильній поліестерової стрічки
іконка 100% поліестер

100%
ПОЛІЕСТЕР

 
іконка стійкість до температур

СТІЙКІСТЬ
ДО ВИСОКИХ ТА НИЗЬКИХ
ТЕМПЕРАТУ
ВІД -400С ДО 1000С

 
іконка зносостійкість

МІЦНІСТЬ
ТА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ

 
іконка стійкість до вигоряння

СТІЙКІСТЬ
ДО ВИГОРЯННЯ
ТА ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ

 
іконка стійкість до усадки

СТІЙКІСТЬ
ДО УСАДКИ

 
іконка широка колірна гамма

ШИРОКА
КОЛЬОРОВА ГАМА

Переваги

Для виробництва текстильної стрічки застосовуються поліестерові (поліефірні) технічні нитки. Поліестер володіє рядом властивостей, які дають йому значні переваги перед іншими матеріалами. Технічна стрічка з поліестеру дуже міцна, не боїться впливу ультрафіолетових променів, стійка до впливу агресивних середовищ, може застосовується в широкому діапазоні температур навколишнього середовища, не боїться намокання, стійка до механічних навантажень.

Поліестер має малу вагу, гарну еластичність, низький коефіцієнт подовження, довгий термін служби. Після виготовлення PES-стрічки ми проводимо обов'язковий контроль якості, перевірку на відповідність різноманітним вимогам показників надійності, проводимо приймально-здавальні і періодичні випробування. Стрічка, що виготовлена на нашому підприємстві - це зразок поєднання високої якості застосовуваних матеріалів і обладнання, а також професіоналізму наших співробітників.