0

Оплата

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Оплата банківською картою Visa / MasterCard». Після цього ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де необхідно буде підтвердити оплату.

 

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

За допомогою безготівкового розрахунку оплатити товари нашого магазину можуть юридичні та фізичні особи. Після оформлення замовлення менеджер інтернет-магазину надішле зручним для вас способом рахунок (бланк рахунок-фактури) для оплати. Ви можете оплатити його через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої організації. Юридичним особам для отримання покупки (після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок) потрібно правильно оформлена довіреність від організації, що оплатила рахунок на особу, яка отримує товар з печаткою організації. Одержувачу товару видаються всі необхідні документи. Ціни, зазначені на сайті, є остаточними і не потребують доплат при стандартних умовах поставки. Мінімальна вартість замовлення 1000 гривень.

 

НАКЛАДЕНИЙ ПЛАТІЖ

Оплатити товари нашого магазину можна готівкою в офісі транспортної компанії Нова Пошта (www.novaposhta.com.ua) при отриманні товару. Витрати за доставку товару і грошових коштів лягають на покупця.

 

ОПЛАТА БАНКІВСЬКОЮ КАРТКОЮ

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

*Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

Після оформлення замовлення співробітник інтернет-магазину підтверджує оплату і наявність товару, а також погоджує зручний час і місце доставки.

Доставка

Доставка здійснюється компанію Нова Пошта, в будь-який регіон України. Дана послуга є платною і її вартість розраховується згідно тарифів кур'єрської служби Нова Пошта. Відправка товару, якщо замовлення було зроблено до 14:00 здійснюється в той же день (при наявності товару на складі), замовлення зроблені після 14:00 автоматично переходять на наступний день. Час доставки залежить від перевізника!

Якщо доставка товару здійснюється за допомогою компанії "Нова пошта", оплата товару може бути здійснена як післяплатою, так по передоплаті. У разі доставки товару іншою транспортною компанією, оплата товару здійснюється тільки по передоплаті.

Передоплата / Накладенний платіж

 

Тільки передоплата