0

К-3Т, Гак J-подібний поворотний

Характеристики

Руйнівне навантаження - 3000 кгс.
Робоче навантаження - 1500 кгс.
Ширина стрічки до 50 мм.
Товщина прокату - 13 мм.
Загальна довжина - 110 мм.
Ціна 69,00 грн.
Опис

Гачок J-подібний поворотний застосовується в складі стяжних ременів і ременів для автовозів. На відміну від звичайних гачків, які застосовуються для більшості стяжних ременів, дана модель має можливість обертання гачка без повороту прикріпленою до неї стрічці. Дана перевага особливо важлива при стягуванні вантажів невеликих розмірів і коли вантажна петля для кріплення не може забезпечити кріплення гачка без повороту стрічки навколо поздовжньої осі. Таким чином, стрічка може загорнутися, через коротку довжину, при накладенні на вантаж, зменшивши площу зіткнення. Поворотний гак забезпечить рівне становище стрічки в незалежності від орієнтації кріпильних елементів вантажного транспорту.

Ще однією перевагою даної моделі гачка є знімна вісь кріплення стрічки з наявністю на ній втулки. Завдяки останньої стрічка стяжного ременя не стикається безпосередньо з віссю кріплення, що дозволяє уникнути перетирання стрічки в даному місці. Наявність знімною осі дозволяє змінити гачок, при його пошкодженні, не порушуючи цілісності стрічки.

Купити поворотний J-подібний гачок ви можете оптом і в роздріб зі складу нашого підприємства. Зателефонуйте нам, і наші менеджери з радістю допоможуть вам оформити покупку.