0

Виробництво

ВИРОБНИЦТВО СТЯГОВИХ РЕМЕНІВ

Виробництво нашої продукції починається з закупівлі сировини, наша організація проводить закупівлю поліестерової нитки найкращої якості у зарубіжних виробників, з якими ми співпрацюємо на протязі багатьох років. Наша компанія впевнена в якості закуповуваної нами сировини, що, однак, не звільняє її від проходження вхідного контролю якості. Вся сировина зберігатися в належних умовах до моменту запуску лінії з виробництва поліестеровой стрічки. Обладнання, що використовується для виробництва технічної стрічки з поліестеру, забезпечує однорідність зітканою стрічки і відсутність будь-яких дефектів.

 

ВИРОБНИЦТВО

СТЯЖГОВИХ РЕМЕНІВ

При виготовленні стягових ременів використовуються виключно цілі відрізки поліестерової стрічки, ми не допускаємо використання зрощених або зшитих відрізків стрічки. Пошиття будь-якого виду продукції проводитися за допомогою ниток з поліефірних волокон, шви з якої мають сумарну міцність не нижче ніж сама стрічка. Шви виконуються на спеціальній автоматизованій машині, таким чином, щоб забезпечити міцність виробу, а також не допустити розпускання шва в разі розриву навіть одного стібка. Завдяки повній автоматизації процесу зшивання, досягається ідеально рівний і якісний шов.

Найбільш багатим на наявність фурнітури закріпленої на стрічці є стяговий ремінь для автовозів (для перевезення колісної техніки), в складі якого використовується речет (стяжні пристрій), три гачки, і антифрикційні пластикові накладки (для запобігання зісковзування ременя з колеса транспортного засобу що транспортується). Під час закріплення фурнітури, відбувається процес маркування виробів бирками, що містять інформацію про виріб. Бірки виготовлені і надруковані на спеціальному обладнанні, що дозволяє отримати якісну і зносостійку бирку.

ВИРОБНИЦТВО ТЕКСТИЛЬНОЇ СТРІЧКИ

Стрічка, вироблена на нашому обладнанні, має плетіння виключає розпускання або розрив стрічки в разі, коли пошкоджена якась нитка. Кожен етап виробництва поліестерової стрічки перебуває під ретельним контролем наших фахівців, починаючи від установки пакувань з поліестерової ниткою на снувальний стенд, закінчуючи виходом готової стрічки.
 

ВИРОБНИЦТВО

ТЕКСТИЛЬНОЇ СТРІЧКИ

Після того як поліестерова стрічка виткана вона надходить на лінію обробки - де піддається термоусадці і фарбуванню. Забарвлення стрічки здійснюється дисперсними барвниками поліефірної групи за технологією, передбаченою Технічними Умовами. Барвники і технологія забарвлення стрічки не роблять впливу на нитки, з яких вона зіткана, а також не несе негативного впливу на навколишнє середовище. Після фарбування поліестерова стрічка проходить етап релаксації в лабазах для остаточного усунення внутрішніх напружень і змотується в рулони для зберігання і подальшої реалізації або надходить у виробництво стяжних ременів, буксирувальних ременів, ременів для автовозів.

ВИРОБНИЦТВО ЕЛАСТИЧНОГО ШНУРА

 

ВИРОБНИЦТВО

ЕЛАСТИЧНОГО ШНУРА

Наше підприємство з недавнього часу освоїло виробництво еластичного плетеного шнура що складається з багатожильної латексної серцевини і плетеного поліестерового обплетення, яке завдяки властивостям поліестеру забезпечує максимальний захист еластичного елемента від деструктивного механічного впливу під час експлуатації.

Плетіння здійснюється таким чином, щоб забезпечити міцність зовнішнього покриття і його цілісності навіть в разі розриву декількох ниток. Процес автоматизований, що забезпечує рівномірність і відмінну якість плетіння.

Крім реалізації плетеного еластичного шнура, поліестерової стрічки і виробів з неї, наше підприємство здійснює продаж фурнітури для стягових ременів і буксирувальних тросів: гаки з круглого прокату (зварні та звичайні), литі гаки та карабіни, стягові пристрої з храповим механізмом (речети), пластикові накладки для ременів автовозів. При виготовленні буксирувального тросу на поліестерової стрічки з обох кінців закріплюються литі гаки з вушком, або зварені півкільця для подальшого приєднання карабінів. Купуючи нашу продукцію, ви залишитеся задоволені якістю і обслуговуванням. А наші постійні клієнти можуть розраховувати на гнучку систему знижок!


ТОВ "Спільне підприємство Крафт"